instagram

Każdy odpowiada za swoje grzechy

Jedynie ludzie którzy mają wiele błędów na sumieniu tak mówią, a nawet o tym myślą. Bóg nikogo nie rozlicza, oprócz tych którzy nie potrafią się rozliczyć sami. Ludzie o czystym sumieniu codziennie stają w obliczu boga bo wiedzą że zrobili wszystko żeby na świecie wszystkim było dobrze.

Nie jesteśmy w stanie zrobić tak żeby nie grzeszyć, ale jesteśmy w stanie popełniać takie błędy, które da się naprawić. Póki potrafisz sam pochylić się nad swoimi błędami, naprawić, tudzież przeprosić, to nie podejmujesz żadnych ostatecznych decyzji. Wybrałem mieć wpływ tylko na swoje decyzje, a te ostateczne pozostawić innym.

Bóg rozlicza kobiety które przeczą że zabiły, okradły swoje dzieci albo pozbawiły ich przyszłości na jakie zasługiwały mogą zadawać sobie pytania o swoje grzechy. Mężczyźni, którzy kroczą ścieżką pana w sprawiedliwości i uczciwości wobec innych nie myślą kiedy przyjdzie im płacić za grzechy, z których się rozliczyli.

Każdy z nas popełnia błędy i codziennie staje przed ich konsekwencjami. Ludzie podążający ciemną ścieżką zaprzeczają swoim błędom, wiją się w walce z prawdą i tkwią w nieprawdzie. Ludzie Pana najpierw swoje błędy wyznają, a konsekwencje tych błędów naprawiają.

Bóg nie jest w ogóle od rozliczania ludzkich błędów. To czyny ludzkie są od rozliczania się przed Bogiem.